Drukuj

Invertek Drives - falowniki Coolvert - nowość dla sprężarek z silnikami BLDC.

 Angielska firma Invertek Drives poszerza swoją ofertę o falownik dedykowany dla producentów z branży HVAC-R. Coolvert charakteryzuje się jednym z najmniejszych rozmiarów oraz najszerszym zakresem temperatury pracy od -20 do +60°C, jest kompatybilny ze wszystkimi rodzajami silników: indukcyjnymi, silnikami z magnesami trwałymi PM, bezszczotkowymi silnikami prądu stałego BLDC, synchronicznymi silnikami reluktancyjnymi SynRM i silnikami z magnesami trwałymi PM Linę Start o mocy od 1,5 do 11 kW. Zasilany jedno- oraz trójfazowo. Otwarta komunikacja Modbus RS485 zapewnia bezproblemowe połączenie z jakimkolwiek zewnętrznym sterownikiem, umożliwiając swobodę wyboru komponentów i obniżenie kosztów. Łączność Bluetooth, wbudowana funkcja sekwensera uruchamiania sprężarki, wbudowane STO, podwójnie lakierowane płytki drukowane czynią nasz produkt jednym z najlepszych w swojej klasie.
Invertek Drives Ltd zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą (w ponad 80 krajach świata) elektronicznych napędów o zmiennej częstotliwości do sterowania silnikami elektrycznymi.
W najnowocześniejszej brytyjskiej siedzibie mieszczą się wyspecjalizowane działy badań i rozwoju, produkcji i marketingu globalnego. Wszystkie operacje, w tym badania i rozwój, są akredytowane zgodnie z wymagającym standardem jakości ISO 9001: 2008, a system zarządzania środowiskowego jest akredytowany zgodnie z normą jakości ISO 14001: 2004.


WebSystem  tel. 048 383.01.44   | wortal-> www.falowniki.pl | forum-> www.falowniki.info | porównaj-> www.falowniki.com.pl