Drukuj

alt Tylko trzy przyciski operacyjne zlokalizowane na ściance czołowej i mamy dostęp do wszystkich parametrów – uruchamianie smd jest dziecinnie łatwe. Parametryzację można zapisać w wyjątkowym elektronicznie programowanym module (EPM) i można kopiować do innych urządzeń z tej serii tyle razy, ile jest to potrzebne.

Falownik smd posiada zintegrowane zabezpieczenie przeciążeniowe silnika. Mikroprocesor oblicza w tym celu moc silnika niezależnie od wyjściowej prędkości, chroni silnik, dzięki czemu nie potrzebny jest inny osprzęt. Ponadto smd wyposażony jest w ogranicznik prądu z obniżaniem częstotliwości dla zapewnienia ciągłej pracy, bez przekroczenia momentu krytycznego silnika, bardzo czytelny wyświetlacz LED i możliwość cichej pracy dzięki regulowanej częstotliwości kluczowania od 10 kHz. Funkcja i liczby zacisków sterujących odpowiada znanym standardom firmy Lenze.

Falowniki smd dostępne są w zakresie mocy od 0,25 do 22 kW.


WebSystem  tel. 048 383.01.44   | wortal-> www.falowniki.pl | forum-> www.falowniki.info | porównaj-> www.falowniki.com.pl