Drukuj

alt Ofecjalny komunikat Zeltech:
Szanowni Państwo,
Z przyjemnością informujemy, że w związku z dynamicznym rozwojem firmy Zeltech S.A. postanowiono wydzielić z jej struktur pion sprzedaży oraz projektowania napędów.
Tym samym, z dniem 1.01.2010 została powołana do życia nowa firma:
Zeltech Mechatronika Spółka z o.o.


    Nowa spółka będąca w 100% własnością Zeltech S.A. przejmuje od Zeltech S.A. wszystkie dotychczasowe wyzwania i zobowiązania pionów: sprzedaży, projektów i serwisu.

    W celu prawidłowego i skutecznego przeniesienia stanów magazynowych z Zeltech S.A. do Zeltech Mechatronika Sp. z o.o. przez ostatnie dwa dni 2009 roku ( 30 i 31 .12.2009) sprzedaż towarów nie będzie możliwa.
Prosimy zatem prześledzić własne potrzeby i składać  zamówienia przed tym terminem.
Złożenie zamówienia w 2009 roku  do Zeltech S.A. z terminem realizacji w 2010 roku, będzie skutkowało sprzedażą już od nowej spółki.
Wszystkie powstałe w 2009 roku zobowiązania Zeltech S.A. wobec dostawców oraz należności wobec Zeltech S.A. pozostają bez zmian.

    Mamy nadzieję, że ta zmiana spotka się z Państwa aprobatą i wydatnie wpłynie na umocnienie i poprawę naszych relacji biznesowych.
Dotychczasowe dane kontaktowe (tel., email) współpracujących z Wami naszych przedstawicieli pozostają bez zmian.
 
 


WebSystem  tel. 048 383.01.44   | wortal-> www.falowniki.pl | forum-> www.falowniki.info | porównaj-> www.falowniki.com.pl